The Adobe Type Collection, OpenType Edition

Adobe Type Collection daje jeszcze większą wszechstronność kreatywnym zawodowcom. Nowa wersja pakietu jest wzbogacona o ponad 400 projektów i zapewnia potęgę oraz wygodę OpenType w wydrukach, Internecie, filmach lub dowolnych innych projektach kreatywnych. W obrębie Adobe Type Collection OpenType Edition nic nie jest niemożliwe.
OpenType jest dla was nowością? Ten bogaty w funkcje i łatwy w użyciu format fontów zapewnia zgodność międzyplatformową, rozszerzone zestawy znaków, automatyczne zastępowanie znaków oraz wiele, wiele więcej. Płyta CD zawiera ponad 2100 plików OpenType, które w sumie odpowiadają zestawom znaków, jakie można by znaleźć w 2900 tradycyjnych plikach fontów, w tym takie standardowe wzory przemysłowe, jak Gill Sans®, Adobe Garamond™, Frutiger®, Univers® oraz ITC Franklin Gothic™.

Dzięki połączeniu najlepszych produktów pochodzących od Adobe, Monotype, ITC, Linotype oraz wielu innych wytwórni i projektantów, ta kompilacja posiada w sobie moc pozwalającą ożywić każdy twórczy projekt.

Produkt wysyłany jest z licencją na 10 komputerów/1 drukarka, lecz jest również dostępny z licencją na 20 komputerów/2 drukarki.
W zestawie znajduje się również 192-stronnicowy katalog.

Katalog można także zamówić oddzielnie za 10 UDS/EUR.
Więcej o Adobe Type Collection, OpenType Edition

  • Zawiera ponad 2900 odmian fontów z ponad 2100 plików fontów
  • Zawiera ponad 200 nowych projektów
  • Oferuje projekty z Adobe, Monotype, ITC, Linotype oraz wielu innych domów typograficznych i projektantów
  • Dostępne w wersjach dla 20 CPU/2 drukarki,i lub 10 CPU/1 drukarka
  • Skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów zakupu lub upgrade