Linotype GoldEdition™ 2.0

Wszystkie fonty, jakich kiedykolwiek będziesz potrzebować

Aktualizacja luksusowej kolekcji Linotype

GoldEdition jest najobszerniejszym produktem Linotype i zawiera wszystkie ważne kroje pisma dostępne za pośrednictwem Linotype. Można z nich będzie skorzystać od razu, bez potrzeby używania kodu odblokowującego.

W nowej, cieszącej się wysokim zainteresowaniem GoldEdition 2.0, ponad 7 500 fontów jest kompatybilnych z systemem Mac OS X, jak również MS Windows.

Aby uzyskać więcej szczegółów, skontaktuj się z Linotype lub z partnerem handlowym Linotype.

Symbole euro, Copyright i inne

Profesjonalni użytkownicy docenią w swej codziennej pracy również wiele innych szczegółów tej aktualizacji. Na przykład w Linotype GoldEdition 2.0 znajduje się specjalnie wykonany symbol waluty euro , w tym odpowiednio dostosowane projekty dla wszystkich grubości. W przypadku zaś fontów pozbawionych własnego symbolu euro zastosowano symbole ogólne w czterech grubościach: normalnej i pogrubionej, z szeryfami oraz bez. Ponadto zaktualizowano wiele innych symboli, na przykład Copyright i Trademark.

Elastyczna i rozsądna struktura cenowa

Typową cechą produktów Linotype jest elastyczna i rozsądna struktura cenowa, którą można ściśle dostosować do wymagań użytkownika. Możliwe jest wykupienie licencji na 10 stacji roboczych jak również wielostanowiskowej licencji korporacyjnej . Dostępne są również indywidualne licencje firmowe, jak również opcja aktualizacji ze starszych wersji GoldEdition.

Dostępne na DVD

Linotype GoldEdition 2.0 jest dostępna na pojedynczej płycie DVD.
Lista wszystkich fontów z Linotype GoldEdition 2.0 jest dostępna w formacie PDF.
Anglojęzyczny plik pdf (940 kb) można ściągnąć tutaj:
GoldEdition2.0Fontlist.pdf